За три місяці у Консультативно-координаційному центрі при Яворівській РВА 847 осіб отримали безкоштовну допомогу

За три місяці у Консультативно-кординаційному центрі при Яворівській РВА 847 осіб отримали безкоштовну допомогу

Найбільше люди зверталися за гуманітарною допомогою - 503 особи, юридичною – 119 осіб, психологічною – 106 осіб, медичною - 119 осіб.

До підтримки та допомогу внутрішньо переміщеним особам, які звертаються до консультативно-координаційного центру долучили ряд благодійних та міжнародних організацій, а саме: Данська організація у справах біженців, Норвежська організація у справах біженців, БФ Людина в біді, БФ Карітас Львів, Шпиталь Шептицького, ГО «Лісові Ініціативи», БФ Діагномед, БФ «Там де живе надія», БФ «Людина в біді», БФ Прем’єр Уржанс,  БФ «Право на захист». Крім цього,  Яворівська РДА організувала та забезпечила понад 100 потребуючих осіб жіночим та дитячим одягом, дитячим харчуванням, памперсами, дитячими та дорослими пледами.

Нагадаємо, з ініціативи Львівська обласна державна адміністрація при Яворівській районній військовій адміністрації функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб.

Тут переселенці можуть отримати безкоштовну допомогу: юридичну, психологічну, соціальну, від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм, швидка взаємодія з державними структурами й територіальними громадами.
Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А.
Графік роботи: понеділок-пятниця з 09.00 год до 17.00 год.
Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Щоб записатися на консультацію, заповніть форму: https://cutt.ly/PC42hJw

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини

Переглядів: 0