За минулий місяць до консультативно-координаційного центру у Яворові звернулося 1087 ВПО за допомогою

Щодня у консультаційно-координаційний центрі, який працює при Яворівській РВА звертаються люди, які потребують допомоги. Від початку 2023 року до центру звернулось 1087 внутрішньо переміщених осіб. З них 432 людини отримали гуманітарну допомогу, а саме продукти, набори засобів гігієни, одяг, взуття, розкладні ліжка, матраци, ковдри, простирадла, подушки, рушники. Крім цього, люди отримали юридичну та психологічну допомогу.

Зокрема до допомоги внутрішньо переміщених осіб у районні долучилися Норвезька рада у справах біженців, БФ “Прем'єр УРЖАНС” та Благодійний фонд “Регіон Карпат” NEEKA.
Нагадаємо, Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів, вулиці Шашкевича, 1 А.
Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна
Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 09.00-17.00.
Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером контактного центру Львівської обласної військової адміністрації: 112.
Для того, щоб зареєструватись на консультацію, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14