Виїзна акція – інформування про проект “Рука допомоги” триває

В рамках проекту «Рука допомоги» працівниками Яворівської районної філії ЛОЦЗ 20.04.2018 року було проведено  з метою інформування роботодавців міста Яворова про можливості отримання безвідсоткового кредиту на поворотній основі, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1154 від 2 грудня 2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» із змінами. Заходом були охоплені місцеві продуктові та продовольчі ринки, торгові заклади.

Спеціалісти служби зайнятості надавали інформацію про мету проекту, яка полягає у покращенні рівня життя, матеріального становища непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та оновленні матеріально-технічної бази роботодавців, шляхи реалізації проекту, а це створення не менше двох нових робочих місць та працевлаштування на них осіб з числа членів малозабезпечених сімей,  внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції, надання безвідсоткової фінансової допомоги для ведення господарської діяльності. Фінансова допомога надаватиметься суб’єктам господарювання одноразово, шляхом оплати витрат на закупівлю обладнання та матеріалів. ЇЇ розмір не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року.

Кожному роботодавцю було надано інформаційний буклет про пілотний Проект, запрошено відвідати Яворівську РФ ЛОЦЗ з метою отримання професійної консультації та участі у запланованих інформаційних семінарах з цієї тематики.

Переглядів: 320