Відбувся комплексний семінар з уповноваженими представниками місцевих рад

Сьогодні, 21 червня 2018 року управлінням соціального захисту населення Яворівської районної  державної адміністрації проведено семінар - нараду з соціально - уповноваженими представниками місцевих рад.

_DSC6243 _DSC6244

В рамках наради присутні обговорили механізм призначення субсидій, який було закладено першого травня цього року, зокрема проблемні питання, що виникають у процесі, та шляхи їх вирішення. Окрім цього, спеціалісти управління соціального захисту проінформували соціально-уповноважених осіб щодо оздоровлення дітей пільгових категорій населення - дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО, дітей -інвалідів та дітей з багатодітних сімей. Також, в черговий раз спеціалісти провели інформаційну-роз'яснювальну роботу щодо реалізації на території району проекту "Рука допомоги".

Відповідальний працівник відділу освіти райдержадміністрації розповіла про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів органами місцевого самоврядування.

На завершення перед присутніми виступила голова Новояворівського "Товариства репресованих та політв'язнів" Ірина Станкевич, яка розповіла про реалізацію політики соціального захисту даної категорії населення на території Яворівського району.

Переглядів: 203