У Яворові проведено круглий стіл на тему: “Протидія домашньому насильству”

Сьогодні, 25 листопада, працівники Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області за участі працівників служби у справах дітей Яворівської РВА та Яворівської міської ради провели круглий стіл на тему: “Протидія домашньому насильству" у рамках всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Як зазначили представники поліції, мета заходу - взаємодія з різним групами населення, обмін досвідом щодо протидії й запобігання насильству серед вразливих груп населення у районі та координація спільних зусиль з протидії домашньому насильству.

«Багато хто скаже, в час війни увага людей прикута до жахливих подій, що відбуваються в нашій країні і домашнє насильство не на часі про це явище, "можна почекати", "не до того", "можна потерпіти", "після війни". Але ми не маємо права мовчати про такі випадки. Ми живемо в демократичній країні, в якій права людини поважають і захищають. А домашнє насильство — це злочин, що може тривати роками» - додають працівники поліції: заступник начальника відділу привенції Яворівського відділу поліції, капітан поліції Тетяна Андрущишин, начальник сектору ювенальної привенції відділу привенції Яворівського відділу поліції Руслана Мацелюх.

Також присутні обговорили питання посилення спроможності органів місцевого самоврядування покращити доступ до необхідної соціально-психологічної допомоги як місцевим мешканцям, так і ВПО. Крім цього, звернули увагу на покращення роботу мобільних бригад щодо виявлення та потреби постраждалих від домашнього насильства та про безпечний простір, психоемоційну підтримку дітей під час війни.

Нагадаємо, 3 серпня 2022 року відбулась презентація спеціального мобільного застосунку «Розірви коло» для жінок, які страждають від домашнього насильства. Його презентували Перша Леді Олена Зеленська, Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, Посол Великої Британії в Україні Mелінда Сіммонс, міжнародні партнери, громадські активісти та правозахисники.

Мобільний застосунок «Розірви коло» абсолютно безпечний та замаскований так, щоб кривдник не запідозрив, яку цей інструмент насправді виконує функцію

Переглядів: 0