У Яворівському районі триває реалізація пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

31 серпня 2017 року голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян провів щодо реалізації на території Яворівського району пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб,  який реалізується на Львівщині відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

На нараду були запрошені керівники Яворівського районного центру зайнятості Михайло Вигринович та Новояворівського міського центру зайнятості Стефанія Мушак, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Васильовський.

Як зазначалось на нараді, головною метою проекту є виведення малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності та допомога їм у працевлаштуванні або започаткуванні власної справи.

У проекті передбачено три механізми залучення до роботи учасників пілотного проекту:

– сприяння у працевлаштуванні, в тому числі на нові робочі місця;

– надання тимчасового працевлаштування через оплачувані громадські роботи;

– надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

Безвідсоткова фінансова допомога на поворотній основі для учасників пілотного проекту буде надаватись одноразово шляхом оплати витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених бізнес-планом.

Максимальний розмір фінансової допомоги для започаткування власної справи становить 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року понад (понад 67,0 тис. грн).

З метою участі у пілотному проекті членам малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районної державної адміністрації або виконавчого органу міської ради за місцем фактичного проживання/перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують статус особи (довідка про отримання/неотримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи).

Для отримання більш детальної інформації щодо умов та порядку участі у пілотному проекті, процедури отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності необхідно звертатись до органів соціального захисту населення або центрів зайнятості за місцем фактичного проживання/перебування.

Переглядів: 755