У райдержадміністрації відбулась розширена нарада зі соціально уповноваженими працівниками

Сьогодні, 4 лютого в актовому залі районної ради під керівництвом начальника  управління соціального захисту населення Яворівської райдержадміністрації Уляни Ганусяк відбулась розширена нарада зі соціально уповноваженими працівниками щодо збору документів для призначення житлових субсидій, пільг та державних соціальних допомог при сільських та селищній радах Яворівського району.

На нараді обговорили питання щодо надання субсидій, пільг, соціальних допомог, проведеної роботи з учасниками АТО.

Начальник управління соціального захисту населення Яворівської РДА Уляна Ганусяк проінформувала про важливі моменти в даній темі та надала вичерпні відповіді на поставленні запитання присутніх.

«Виплата розрахованих сум пільг здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк». Ощадбанк веде персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок для виплат пільг, в розрізі кожного пільговика. АТ «Ощадбанк» здійснює переказ коштів на рахунок управителів об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними» - інформує начальник персоніфікованого відділу соціального населення райдержадміністрації Марія Рибій.

Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю інформувала начальник відділу по роботі з пільговими категоріями населення управління соціального захисту населення Яворівської райдержадміністрації Любов Пазюк.

Також присутні спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповіли на ряд поставлених запитань учасниками наради.

Переглядів: 15