У Новояворівську відкрили новий офіс управління соцзахисту Яворівської РДА

Учора, 5 жовтня, в місті Новояворівську урочисто відкрито й освячено новий офіс управління соціального захисту Яворівської РДА, яке наразі обслуговуватиме 18 тис. осіб. А при створенні найближчим часом територіальної громади, ця кількість людей значно зросте.

Під час перетинання новосільної стрічки були присутні та виступили голови Яворівських РДА і районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак, керівництво Новояворівської міськради, представники установ, організацій, громадськості. Освятив новий офіс, обладнаний за якісними стандартами, місцевий священик отець Роман.

Керівник управління соціального захисту населення Яворівської РДА,  депутат районної ради Уляна Ганусяк, з ініціативи якої і створено в Новояворівську цю структуру, наголосила, що управління соцзахисту в Новояворівську – це вимога дня.

«Управління соціального захисту Яворівської РДА в Новояворівську створено у світлі децентралізації: зараз шестеро фахівців обслуговуватимуть 18 тис. новояворівців, з яких – 6,5 тис. домогосподарств одержують субсидії за спрощеною системою. Ця кількість підопічних шістьох нині наявних соціальних працівників значно збільшиться, коли буде утворено Новояворівську територіальну громаду, до якої ввійдуть навколишні села. Ми стараємося, щоб усі групи населення були охоплені якісним соціальним захистом. Тому з доброї волі районної влади ця подія і сталася. Районна рада скерувала кошти, Новояворівська міськрада виділила гарне приміщення в середмісті. До слова: донині Новояворівські заявники ОСББ змушені були з соціальних питань звертатися в Яворів. А тепер матимуть всі послуги на місці», –  керівник управління соціального захисту населення Яворівської РДА Уляна Ганусяк.

Джерело: ZIK

Переглядів: 6 777