У Новояворівському МЦЗ ВПО та малозабезпечених сімей закликали – “отримати шанс на краще життя”

«Це твій шанс на краще життя» - саме під таким гаслом вчора, 9 листопада 2017 року, у Новояворівському міському центрі зайнятості відбувся черговий інформаційний семінар, що проходить в рамках реалізації пілотного проекту «Рука допомоги», для членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Долучилась до проведення даного заходу начальник управління соціального захисту населення Яворівської районної державної адміністрації Уляна Ганусяк, яка ознайомила присутніх з ключовим аспектами реалізації проекту «Рука допомоги», який дає шанс вийти зі стану бідності шляхом працевлаштування на постійне чи тимчасове місце роботи або ж на поворотній основі скористатися безвідсотковою фінансовою допомогою для відкриття власної справи.

Фахівці Новояворівського міського центру зайнятості детально окреслили переваги участі у програмі, наголосивши на тому, що за кошти Світового банку охочі зайнятися бізнесом можуть придбати обладнання та інвентар на суму 64 тис. грн.

У свою чергу, зацікавлені у отриманні даної грошової допомоги, учасники семінару ставили запитання, на що отримали вичерпну та кваліфіковану відповідь.

Переглядів: 218