У Новояворівську з’явився хаб для підтримки дітей та їх батьків 

За підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, у Новояворівську стартував проєкт «Спільно.Точка зустрічі», його мета – надання дітям, молоді та їх батькам, які втекли від бойових дій, соціально-емоційної підтримки, проведення індивідуальних та групових психологічних консультацій, а також – факультативних занять зі шкільної програми.

Для комфорту жителів громади та переселенців хаб розташований біля Музичної школи міста Новояворівськ, завдяки чому в той час, коли батьки отримують допомогу, з дітьми працюють експерти. Фахівці консультативного пункту готові допомогти як дітям, так і дорослим стабілізувати психологічний стан, індивідуально вирішити проблему та надати підтримку тим, хто цього потребує.
Локація працюватиме впродовж 2-ох місяців щоденно з 10:00 до 19:00 та чекає на усіх бажаючих.
На дітей чекатимуть:
- різноманітні ігри;
- майстер-класи;
- розвиваючі та активні заняття;
- корисна інформація для дітей та їх батьків.
«Спільно. Точки зустрічі» - проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки підлітків та їхніх родин, які постраждали через війну. У різних містах України створені точки, де можна отримати базову гуманітарну допомогу, соціоемоційну підтримку, доступ до індивідуальних та групових психологічних консультацій, факультативних занять зі шкільної програми тощо. В Україні діє більше 100 таких точок у різних форматах.

Новояворівська міська рада

Переглядів: 2