Реалізація пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

11 травня 2018 року в приміщенні Управління соціального захисту населення Яворівської РДА м. Новояворівська за участю директора Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості Світлани Осьмак, заступника начальника Управління соціального захисту населення Яворівської РДА Валентини Когут та спеціаліста Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Яремчук відбулися зустрічі з жителями м.Новояворівська та селища Шкла в кількості понад 30 осіб з питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Головною метою проекту є виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні, в тому числі на нові робочі місця, а також на громадські роботи чи в започаткуванні підприємницької діяльності  шляхом надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі в сумі до 70 тис. гривень.

Під час проведення заходу присутніх ознайомили із перевагами участі у проекті, а також надали кваліфіковані відповіді на запитання. Користуючись нагодою, директор Новояворівської міської філії Світлана Осьмак ознайомила учасників заходу з актуальними вакансіями на ринку праці та окреслила спектр послуг які ввірена їй установа пропонує безробітним та акцентувала увагу на тому, що даний пілотний проект – це реальний шанс повернутися до трудової діяльності.

Сподіваємось, що саме така поінформованість цих категорій громадян дасть можливість бути конкурентоспроможними на ринку праці та вирішити питання зайнятості, тим самим покращити своє матеріальне становище.

 

 

 

Ірина РАТУШНА,

начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

 

Переглядів: 133