Протидія сімейному насильству

«16 днів проти насильства» ─ на території Яворівського району працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції у рамках акції проводять заняття з учнями шкіл району щодо попередження вчиненню стосовно них будь-якого насильства.
«Кожному з Вас хоча б раз у житті доводилося зіткнутись із гострою проблемою ─ насильством. Його могли застосовувати проти Вас, Ви могли бути свідком або самі ставали агресором. Насильство є серйозною проблемою, особливо якщо воно відбувається вдома. Дуже часто жорстоке поводження в сім’ї та насильство у родині є одним із чинників існування та поширення торгівлі людьми, провокують суїцид, наносять фізичні ушкодження, приводять навіть до інвалідності», ─ розповідає заступник начальника сектору превенції патрульної поліції Яворівського ВП, капітан поліції Тетяна Андрущишин.
«На профілактичний облік члени сім’ї, які вчинили насильство в сім’ї, ставляться тільки після того, коли дільничний офіцер поліції або працівник ювенальної превенції (у випадках, коли жертва насильства в сім’ї або особа, яка вчинила насильство в сім’ї, не досягли 18-річного віку) виносять офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї. Згідно з чинним законодавством, прийняття, облік і розгляд заяв здійснюється за місцем проживання постраждалого від насильства в сім’ї або члена сім’ї, стосовно якого існує реальна загроза здійснення насильства. Подавати заяву можна: у поліцію, службу у справах неповнолітніх та органу опіки та піклування, у відділ у справах сім’ї та молоді», ─ доповнює старший інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Оксана Давид.

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1769440123352809&id=1615613942068762

Переглядів: 149