Проект “Рука допомоги” в дії

Широко пропагують спеціалісти Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості пілотний проект «Рука допомоги» згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1154 від 2 грудня 2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» із змінами.  Учасниками проекту можуть бути непрацюючі працездатні члени малозабезпечених сімей, працездатні внутрішньо переміщені особи, учасники АТО.

Основною метою проекту є покращення рівня життя, матеріального становища непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, котрі отримують державну соціальну допомогу шляхом підвищення рівня їх зайнятості.

Служба зайнятості веде інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення шляхом проведення групових та індивідуальних консультацій, адже поширення інформації про дію 1154 Постанови КМУ потребує індивідуального підходу до кожної особи, сім’ї з метою залучення їх до ведення активного способу життя.

Спеціалісти служби зайнятості надають професійну консультацію усім бажаючим дізнатись про шляхи реалізації пілотного проекту, а саме: сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця, залучення до участі в громадських роботах, зокрема із соціального супроводу та надання послуг особам похилого віку, інвалідам, демобілізованим учасникам АТО, надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності. З такою метою, у щоденній роботі філії, створюються плани-графіки проведення інформаційних заходів як для населення так і для роботодавців, на які запрошуються представники інших, дотичних по Проекту, державних соціальних структур. За таких умов, потенційний учасник пілотного проекту може отримати комплекс послуг в одному місці і в тій самій хвилині, під час участі у семінарі чи в індивідуальній консультації, що значно покращує його поінформованість та не залишає запитань без відповідей.

Пілотний проект «Рука допомоги» та ініціатива і бажання незайнятих осіб – шанс вийти зі стану бідності, самостійно визначити свою долю, нести відповідальність за рідних та близьких і просто шанс на краще життя.

Переглядів: 458