Нарада – семінар з соціальними працівниками Яворівського району

22 лютого 2018 року начальник управління соціального захисту Яворівської районної державної адміністрації Уляна Ганусяк спільно з директором Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталієм Байдою та директором Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування Мирославом Боднаром провела семінар - нараду з соціальними працівниками Яворівського району щодо налагодження дієвої комунікації з демобілізованими учасниками АТО та реалізації проекту пілотного проекту "Рука допомоги".

_DSC0032 _DSC0033

В ході проведення семінару соціальні працівники отримали інформацію щодо соціальних пільг, що надаються управлінням соціального захисту демобілізованим учасників АТО: виплата одноразової грошової допомоги, санаторно-курортне лікування, професійна адаптація, забезпечення засобами реабілітації, пільги на оплату комунальних послуг. Також, соціальним працівникам надана інформація про надання різного роду соціальної та психологічної підтримки демобілізованим учасникам АТО працівниками Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Окрім цього, соціальні працівники повторно були проінформовані про проведення соціальної роботи з  сім’ями учасників АТО працівниками Яворіського районного територіального центру соціального обслуговування.

Директор Новояворівського міського центру зайнятості Стефанія Мушак говорила про надання необхідної допомоги у працевлаштуванні, сприянні у професійній підготовці, підвищенні кваліфікації, залучення до участі у громадських та тимчасових роботах.

Окрім цього, соціальних працівників проінформували про реалізацію на території Яворівського району пілотного проекту "Рука допомоги", суть якого полягає у виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності. Як зазначалось, для участі в пілотному проекті зазначені особи повинні звернутись до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення райдержадміністрації з відповідною заявою та документами, що підтверджують статус таких осіб (довідка про отримання/неотримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи).

Результатом обговорень питань комунікації з демобілізованими учасниками АТО та залучення до проекту "Рука допомоги" стали виокремлення проблемних моментів та обговорено шляхи їх вирішення.