На Яворівщині внутрішньо переміщені особи можуть отримати безкоштовну гуманітарну допомогу від благодійного фонду “Карітас Львів УГКЦ” 

Сьогодні, в консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація 30 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб отримали гуманітарну допомогу від благодійного фонду "Карітас Львів УГКЦ”, а саме: продукти харчування та засоби гігієни. Крім цього, ще 10 людей отримали юридичну допомогу та 10 психологічну.

Станом на сьогодні в консультативно-координаційному центрі зареєстровано понад  600 анкет від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території району та потребують допомоги.
Нагадаємо, з ініціативи Львівська обласна державна адміністрація при Яворівській районній військовій адміністрації функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб. Головною координаторкою центрів є радниця очільника області Галина Бордун.
Тут переселенці можуть отримати безкоштовну допомогу: юридичну, психологічну, соціальну, від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм, швидка взаємодія з державними структурами й територіальними громадами.
Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А.
Графік роботи: понеділок-пятниця з 09.00 год до 17.00 год.
Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Щоб записатися на консультацію, заповніть форму: https://cutt.ly/PC42hJw

Переглядів: 35