На Яворівщині продовжує працювати консультативно-координаційний центр

На Яворівщині продовжує працювати консультативно-координаційний центр

За три тижні роботи до консультативно-координаційного центру при Яворівській районній державній адміністрації звернулося 36 внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, люди звертаються за психологічною, юридичною та гуманітарною допомогою. Також зустрічаються випадки, коли виникає потреба в пошуку житла чи роботи. В центрі працює відповідальна особа, яка опрацьовує звернення, після чого направляє у відповідні структури для вирішення питання.

Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці      Шашкевича 1 А.

Графік роботи: понеділок-пятниця з 09.00 год до 17.00 год

Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна

Додамо, з ініціативи очільника Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького у Львівській області працює 9 консультативно-координаційних центрів.

Тут переселенці отримують допомогу: юридичну соціальну допомогу від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм; швидка взаємодія з державними структурами та територіальними громадами. Всі послуги надаються безкоштовно.

Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером контактного центру Львівської обласної військової адміністрації: 112.

Внутрішньо переміщені особи, які хочуть зареєструватися на консультацію, мають заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Переглядів: 5