На Яворівщині функціонує гаряча лінія щодо виплати допомоги на проживання  ВПО

На Яворівщині функціонує гаряча лінія щодо виплати допомоги на проживання  ВПО

За  минулу добу, на гарячу лінію Яворівської районної військової адміністрації надійшло понад 28 дзвінків від внутрішньо переміщених осіб з приводу виплат, а на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано близько 10 382 осіб.

Зокрема, зверталися особи, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи, через додаток Дія щодо питання допомоги на проживання  ВПО.

Станом на 24.05.2022 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року номер 332  Управлінням соціального захисту населення Яворівської РВА опрацьовано та призначено  щомісячну допомогу на проживання  8 448 особам  з числа  ВПО.

Зазначимо, допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб з територій, які постраждали внаслідок війни, надається у таких розмірах:   

  • для осіб з інвалідністю та дітей - 3 тис. грн; 
  •  для інших осіб - 2 тис. грн.

Від 24 лютого, за офіційними даними, Яворівщина надала прихисток 19 500 тис вимушено переміщених осіб. Також багато людей самостійно поселилися у приватному секторі. 

Отримати  необхідну інформацію про виплати для ВПО, виплату допомоги з безробіття, соціальну підтримку можна зателефонувавши за номером: 03259-21380. 

 Графік роботи гарячої лінії — щопонеділка з 10:00 до 12:00.

 

Переглядів: 9