На Яворівщині французька організація надає медичну та психологічну підтримку

На Яворівщині французька організація надає медичну та психологічну підтримку

Сьогодні, в пункт обігріву ДЮСШ м. Яворова (спортивну школу), де зараз перебуває 87 внутрішньо переміщених осіб завітала мобільна медична бригада благодійної французької організації Première Urgence Internationale (Прем'єр Уржанс Інтернасьональ) з метою допомогти мешканцям за допомогою програм екстреної медичної допомоги та доступу до первинної медичної допомоги і психічної підтримки.
В команді мобільної медичної бригади: лікар, медсестра, психолог, фармацевт і соціальний працівник. Станом на сьогодні працює дві мобільні бригади з виїздом до місць, де перебувають внутрішньо переміщенні особи. Також психолог бригади допомагає волонтерам, які підтримують переселенців.
Зокрема, мобільна бригада поспілкувалася з переселенцями, оглянула пацієнтів, виписала потрібні ліки. Крім цього, медсестра міряла тиск та замірювала цукор.
“Сьогодні наші медпрацівники вивчили ситуацію, поспілкувались з людьми, для розуміння подальших дій. Бо, наша бригада не одноразово відвідує пункти, залежить від ситуації в пункті ми аналізуємо та робимо подальші кроки допомоги мешканців таких місць. Ми також видаємо ліки, які виписує наш лікар. Якщо у нас немає з собою потрібних препаратів, то ми можемо привезти їх на наступний візит, якщо такі медикаменти є у нас на складі. Наш психолог працює з дітьми і дорослими, зі стресом і травмами, і може просто поговорити з людьми і дати їм поради, навіть якщо їм здається, що допомога психолога не потрібна” - ділиться представник благодійної організації Юрій
Довідково: Прем'єр Уржанс Інтернасьональ з 2015 року допомагає усім верстам населення на сході Україну.За допомогою програм екстреної медичної допомоги та доступу до первинної медичної допомоги, соціально-правові послуги, доступ до води та санітарії, а також психологічної підтримки.

Контакти: 099 006 02 92 психолог Олена

Переглядів: 0