“Мобільна бригада” із соціальним проектом “Рука допомоги” у с. Залужжя

В рамках реалізації пілотного проекту "Рука допомоги", вчора 7 грудня 2017 року "мобільна бригада", до складу якої входять працівники управління соціального захисту населення Яворівської районної державної адміністрації та  центрів зайнятості населення Яворівського району здійснили робочу поїздку у сільську раду с. Залужжя.

В рамках поїздки, члени мобільної групи зустрілись із внутрішньо переміщеними особами та членами малозабезпечених сімей та проінформували їх про реалізацію на території Яворівського району соціального проекту "Рука допомоги", метою якого є вивести малозабезпечені сім’ї та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи.

Як було зазначено на зустрічі, даним проектом передбачено можливість пільгового працевлаштування малозабезпечених, передбачених законом «Про зайнятість населення», надання їм тимчасового працевлаштування через оплачувані громадські роботи, а також надання безвідсоткової поворотної фінансової допомоги (безвідсотковий кредит) для започаткування власного бізнесу.

Переглядів: 167