Консультативна допомога членам родин учасників АТО і вимушено переселених Яворівщини

18 листопада  2016 року  в приміщенні  міського народного дому відбулася зустріч  між групою спеціалістів та членами родин учасників АТО та  вимушено переселених , які проживають  на території Яворівського району. 

Метою заходу є надання порад, а при  необхідності і тривалої допомоги в питаннях, як зняти психологічну напругу, подолати наслідки психологічної травми, відновити нормальні взаємовідносини з близькими, як вдало вести бесіду і побудувати  послідовність дій у вирішенні  питань в  установах влади, правоохоронних органах, суспільних чи громадських закладах.

У склад групи входять спеціалісти Ресурсного центру зі Львова створеного за сприянням міжнародної допомоги з Німеччини, які мають великий досвід роботи у практичній психології, частина з них є викладачами кафедри психопедагогіки ЛНУ імені Івана Франка.

Після презентації і знайомства з присутніми спеціалісти приступили до індивідуальних консультацій з кожним, хто виявив таку потребу чи намір. Начальник управління соціального захисту населення Ганусяк Уляна надала вичерпну інформацію по соціальному забезпеченню даної категорії населення

Переглядів: 393