Інформаційно-роз’яснювальна робота в рамках соціального проекту «Рука допомоги» триває

23 квітня 2018 року у приміщенні Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості  в черговий раз відбувся семінар для роботодавців на тему «Нові стимули для роботодавців, у разі працевлаштування ними членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО». До участі у заході запрошено начальника управління соціального захисту населення Яворівської РДА, головного державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Львівській області, роботодавців підвідомчої території.

Основна  мета таких семінарів – консультування, інформування, налаштування осіб, котрі займаються підприємництвом  на розширення своєї господарської діяльності  шляхом створення нових робочих місць для певної категорії населення та за сприяння пілотного проекту «Рука допомоги» (отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для придбання обладнання…).

Усім учасникам заходу представлено до уваги презентаційний матеріал по Постанові Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» з правками, роздано інформаційний матеріал, дано відповіді на запитання.