ГРАНТИ ДЛЯ ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ/ЗВІЛЬНЕНИХ  УЧАСНИКІВ АТО(ООС)

За підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) ГО «Центр зайнятості Вільних людей», реалізовує проект «Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».
В рамках проекту, звільнені/демобілізовані учасники АТО (ООС) з Київської, Львівської та Дніпропетровської областей можуть отримати грант (до 400 євро) на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.
Водночас, проект пропонує наступні заходи:
- 2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;
- індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію або підвищення кваліфікації (розмовна англійська, програмування, створення мобільних додатків, курси барменів та ін..) у розмірі до 400 євро;
- 1-денні тренінги із розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, ведення переговорів та ефективного діалогу, тай менеджменту;
- поради персонального кар’єрного консультанта, який допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування
Для участі у зазначеному проекті звільненому/демобілізованому учаснику АТО (ООС) необхідно:
1.Перейти за посиланням https://ee..info/x/#kcvY2NrA та заповнити анкету.
2.Відвідати дводенний тренінг з приводу етапів реалізації проекту.
3.Обрати навчальний заклад та вид курсів.
4.Заповнити та подати заявку на отримання гранту.
5.Представити свою заявку: пояснити, чому було обрано саме ці курси.
6.Отримати грант: оплату обраних курсів.
Додатково інформуємо, що прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку заробітну плату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; жінкам з числа учасників АТО (ООС).
Крім цього, грант надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проект співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію.
Контактні дані організаторів проекту:
з питань заповнення форми та участі в проекті прохання звертатись до Богдани 0673378362, а також на електронну пошту czvl.lviv.2019@gmail.com
щодо всіх інших питань до координатора проекту Ірини 0503411388