Чергову гуманітарну допомогу від благодійного фонду “Карітас Львів УГКЦ” отримали внутрішньо переміщені особи Яворівського району

Чергову гуманітарну допомогу від благодійного фонду "Карітас Львів УГКЦ” отримали внутрішньо переміщені особи Яворівського району

Сьогодні, в консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація 30 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, які заповнили анкету в центрі отримали гуманітарну допомогу від благодійного фонду "Карітас Львів УГКЦ”, а саме: продукти харчування, засоби гігієни.

Станом на сьогодні в консультативно-координаційному центрі зареєстровано понад 400 анкет від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території району та потребують допомоги.

Нагадаємо, з ініціативи Львівська обласна державна адміністрація при Яворівській районній військовій адміністрації функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб.

Тут переселенці можуть отримати безкоштовну допомогу: юридичну, психологічну, соціальну, від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм, швидка взаємодія з державними структурами й територіальними громадами.

Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А.

Графік роботи: понеділок-пятниця з 09.00 год до 17.00 год.

Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Щоб записатися на консультацію, заповніть форму: https://cutt.ly/PC42hJw

Переглядів: 11