БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» провели семінар для фахівців соціальної сфері району

Сьогодні у Яворові проведено навчальний семінар для фахівців соціальної сфери Яворівської, Новояворівської та Івано-Франківської громад району з питань захисту прав дітей та забезпечення ВПО соціальним потребами. Начання провела координаторка БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Оксана Яковець

Мета навчання - напрацювання ефективних шляхів інтеграції та подолання проблем ВПО, який об’єднав представників місцевої влади, громади та благодійних організацій.

Під час зустрічі присутні обговорили працевлаштування, пошук постійного житла, гуманітарну,юридичну та психологічну допомогу переселенцям.

За результатами семінару учасники домовились про подальшу плідну співпрацю в реалізації державної і регіональної політики щодо підтримки вразливих категорій громадян, зокрема внутрішньо переміщених осіб.

Додамо, БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» з 2015 року на партнерських засадах з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування реалвзувала низку соціальних проєктів, спрямованих на підтримку внутрішньо переміщених громадян, їх адаптацію та інтеграцію, а також з підвищення професійного рівня спеціалістів місцевих органів соціального захисту забезпечення соціальних служб тощо.

Переглядів: 3