У Яворівському районі відбулася акція присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми

Упродовж 18 жовтня  у Львівській області відбуваються заходи, присвячені Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з благодійним фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви», за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, Міністерства міжнародних справ Канади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проводить інформаційну акцію «Подорожуй безпечно! Подорожуй відповідально!»

Відтак, 18 жовтня в зоні обслуговування пунктів перетину кордону «Шегині» , «Рава Руська», «Краківець» представники громадських організацій, волонтери та соціальні працівники з 11-ї до 15-ї години поширюватимуть інформаційно-просвітницькі матеріали з протидії торгівлі людьми, надаватимуть інформаційні консультації громадянам України, які перетинають кордон, з питань безпечного працевлаштування, навчання за кордоном, з можливостей отримати необхідну допомогу в ситуаціях, пов’язаних з торгівлею людьми.

Подібні акції відбуватимуться і в інших областях України, що збільшить консолідацію громадськості та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми.

Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою.

У матеріалах, які поширюватимуть під час Акції – важливі джерела інформації для отримання допомоги:

  • 527 - національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (дзвінки по Україні, зі всіх мобільних операторів безоплатні);
  • (032) 255 47 96 - відділ сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації;
  • (067) 674 07 70 та (032) 295 50 60 - Громадська організація «Центр «Жіночі перспективи»;
  • +48 22 628 9999 - Фундація «Ла Страда Польща».
Переглядів: 161