Порядок відшкодування виплат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей

Постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Порядок).

Згідно із цим Порядком відшкодування витрат за надані послуги з реабілітаційного лікування, в межах граничних розмірів, витрат здійснюється шляхом оплати цих послуг у формі безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам відповідно до тристороннього Договору (між застрахованою особою, відділенням Фонду та санаторно-курортним закладом) за вибором застрахованої особи з переліку санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації, що затверджується наказом виконавчої дирекції Фонду та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Фонду.

Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції, має право на лікування (у супроводі членів сім’ї) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем та ЛКК, але не може перевищувати 24 дні.

Із питань забезпечення відновним лікуванням застраханих осіб після перенесених захворювань і травм звертатись у Яворівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області за адресою: м. Яворів,  вул. Шашкевича, 8-а, тел.: 7-82-56.

Відповідальна особа  з питань надання медико-соціальних послуг – завідувач сектору з організації медичної реабілітації Глова Марія Григорівна, тел.: 7-82-56; 067-29-47-490.

Начальник відділення – Дудич Марія Степанівна, факс: 7-83-68; 068-69-50-009.

Яворівське  відділення управління

Фонду соціального страхування

України у Львівській області.