Не повідомили ФСС про виплату лікарняних — очікуйте на перевірку

Підставою для фінансування страхувальників є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок. У ній має бути інформація про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення й окремих виплат потерпілим на виробництві за їх видами.

Нова форма заяви-розрахунку набирає чинності 01.10.2018.

Що нового у порядку фінансування виплат Фондом соцстрахування

Як працюватиме нова форма довідки замість ОК-5 та ОК-7

Протягом місяця із дня виплати коштів за рахунок ФСС страхувальник надсилає повідомлення про проведення виплат: в електронному вигляді з використанням ЕЦП; листом із повідомленням про вручення; або надає безпосередньо до обласного відділення ФСС.

Якщо протягом трьох місяців із дня фінансування роботодавець не подасть відповідного повідомлення, це буде для ФСС підставою провести перевірку використання страхувальником коштів Фонду.

Для окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФСС необхідно відкрити окремий поточний рахунок у банку або окремий рахунок у відповідному органі Держказначейства.

Джерело: https://www.golovbukh.ua/news/16237-ne-povdomili-fss-pro-viplatu-lkarnyanih-ochkuyte-na-perevrku?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=fb_post_9_2709

 

Переглядів: 175