Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

  Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

4 липня 2018 року, під головуванням заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ірини Масюк відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк зазначила: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини- один із пріоритетів  соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум   для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.»

В рамках засідання члени комісії розглянули ряд питань порядку денного: визначення доцільності позбавлення батьківських прав, про визначення місця проживання його малолітньої дитини, про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з дитиною, про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, в якій зареєстровані та проживають малолітні діти.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей

Переглядів: 157