Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства є неналежне батьківське виховання дітей, адже не всі відносяться сумлінно до виконання своїх батьківських обов’язків. В ідеалі родина – це місце, де тебе люблять та піклуються про тебе. На превеликий жаль, трапляються сім’ї, які безвідповідально ставляться  до виховання та утримання своїх дітей, саме тому службою у справах дітей спільно з профільними органами державної влади проводиться активна робота в даній галузі.

З цією метою 21 листопада 2017 року під головуванням заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ірини Масюк відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний виносився ряд питань, зокрема: про встановлення порядку побачень з малолітніми дітьми.

За результатами обговорення члени комісії прийняли ряд протокольних рішень.