Засідання круглого столу на тему “Насильство в сім’ї та заходи щодо його попередження”

Сьогодні, 16 листопада, начальник служби у справах дітей Олена Рис провела засідання  круглого столу на тему «Насильство в сім’ї та заходи щодо його попередження».

Захід відбувся в приміщенні Яворівського районного центру зайнятості. Участь у засіданні також взяли керівник апарату райдержадміністрації Мірило Зоряна Романівна, директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вдовенко Наталія Іванівна, директор Новояворівського міського центру зайнятості Стефанія Мушак, директор Яворівського районного центру зайнятості Михайло Вингринович та представники правоохоронних органів та відділу освіти райдержадміністрації.

Тільки при взаємодії  управління соціального захисту населення,  служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідних підрозділів органів внутрішніх справ можна ефективно здійснювати заходи з попередження насильства в сім’ї.

Про заходи з попередження насильства в сім’ї, які проводяться районним відділом внутрішніх справ, повідомила заступник начальника Яворівського ВП ГУНП У Львівській області.

Олена Богданівна проінформувала про види насильства та заходи щодо його попередження, а також наголосила на важливості  своєчасного виявлення дітей, над якими вчинено насильство в сім’ї.  Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вдовенко Н. І. інформувала про роботу соціальних фахівців, надання соціальних послуг особам та сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, через насильство у сім’ї. Про заходи, які вживаються в загальноосвітніх навчальних закладах району щодо виявлення та попередження насильства серед дітей доповіла Олена Вікторівна Стадник.

Переглядів: 1 921