Засідання комісії з питань захисту прав дітей

В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

 Сьогодні, 1 березня, під головуванням заступника голови Яворівської райдержадміністрації Ірини Масюк відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. На порядку денному   розглядалися питання визначення доцільності позбавлення батьківських, про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру та укладення договору дарування належної частини квартири, про надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування житлового будинку, дозволу на укладення від імені малолітньої дитини договору дарування ½ частини, про надання дозволу на укладення договору про поділ житлового будинку у натурі, що належить їм на праві приватної спільної часткової, розгляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис, заступник директора  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Білан-Звізло  та члени комісії

 На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Переглядів: 727