Засідання комісії з питань захисту прав дитини

6 жовтня під головуванням голови Яворівської райдержадміністрації Ореста Хляна відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини. У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Вдовенко , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники правоохоронних органів.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання щодо права дітей, які обділені батьківською любов’ю та піклуванням жити в родині, отримувати любов та піклування зі сторони дорослих та мати сприятливі умови життя та розвитку своїх здібностей та талантів.

На розгляд комісії виносилося ряд питань: про визначення місця проживання малолітньої дитини; про визначення способів участі у вихованні малолітньої дитини; про надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування будинку,право користування яким належить дітям; про призначення опікуном дитини, позбавленої батьківського піклування.

Під час засідання, члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваної ситуації, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, комісія, шляхом голосування, прийняла рішення по справах.

Переглядів: 286