Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Яворівській РДА

Захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетних напрямків органу опіки та піклування Яворівської районної державної адміністрації. Саме з цією метою, сьогодні, 13 грудня 2017 року заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В рамках засідання члени комісії розглянули ряд актуальних та важливих питань порядку денного, зокрема: визначення доцільності повернення неповнолітніх дітей на виховання до матері; про призначення опікуна дітям-сиротам; розгляд заяви неповнолітнього про надання дозволу (за згодою батьків) на укладення договору купівлі-продажу (продажу) квартири; розгляд заяв про надання дозволу на укладення договору про визначення частки у праві спільної сумісної власності на квартиру та укладення договору дарування належних частин, в якій зареєстровані та проживають малолітні діти; розгляд заяв про надання дозволу на укладення договору про визначення частки у праві спільної сумісної власності на квартиру та укладення договору дарування належних частин, в якій зареєстровані та проживають малолітні діти.

На завершення члени комісії розглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 280