Засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням Ірини Масюк

20 жовтня  під головуванням заступника голови державної адміністрації Ірини Масюк відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яворівській райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис, директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Наталія Вдовенко, правоохоронні органи та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний засідання було винесено питання: визначення місця проживання малолітньої дитини; встановлення порядку побачень  з малолітніми дітьми; позбавлення батьківських прав; розгляд матеріалів про стан сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, надання дозволу на укладення договору дарування частини будинку, в якому проживають діти.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Переглядів: 600