Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 21 листопада 2017 року, під головуванням заступника голови Яворівської райдержадміністрації Ірини Масюк відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дітей.

На порядку денному   розглядалися питання про визначення доцільності повернення малолітніх дітей на виховання до їх батьків, про встановлення порядку побачень з малолітньою дитиною, про визначення доцільності позбавлення батьківських прав, про призначення опікуном дітей, позбавлених батьківського піклування, про надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстрована та проживає неповнолітня дитина, про надання дозволу на укладення від імені малолітньої дитини договору купівлі-продажу (купівлі) земельних ділянок.

У ході засідання було заслухано заявників, запрошених та членів комісії, які брали  участь у обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 181