Засідання комісії з питань захисту прав дитини

8 грудня 2016 року під головуванням першого заступника голови Ігоря Рака було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному   розглядалися питання про встановлення порядку побачень з його малолітньою дитиною, про надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування житлового будинку, що належить на праві приватної власності, право користування яким належить дітям, про надання дозволу на придбання нерухомого майна та укладення договору купівлі-продажу квартири від імені  малолітньої дитини, Визначення доцільності позбавлення батьківських прав.

Участь у комісії взяли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Вдовенко , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники правоохоронних органів.

Під час засідання було заслухано доповідь начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, яка надала інформацію про обставини, які виникли по кожній справі. З кожного питання прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 459