Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Завданнями щодо розвитку сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що зазначені у Соціальних ініціативах Президента України, керувалися члени районної комісії з питань захисту прав дитини на черговому засіданні, яке відбулося під головуванням заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ірини Масюк 6 грудня 2017 року.

На засіданні члени комісії розглянули ряд питань, зокрема: встановлення порядку побачень, надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстрована та проживає малолітня дитина, розгляд заяв неповнолітніх батьків – заявників від імені малолітніх дітей про надання дозволу на укладення та підписання договору про розподіл спадкового майна.

На завершення комісією було розглянуто індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 213