Засідання комісії з питань захисту прав дітей при Яворівській РДА

Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Ефективний захист прав дитини – це один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.

21 квітня 2017 року під головуванням заступника голови державної адміністрації Ірини Масюк відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яворівській райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис, представники управлінь та відділів державної адміністрації: центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Яворівського управління соціального захисту населення та представники правоохоронних органів.

На порядок денний засідання було винесено питання: доцільності позбавлення батьківських прав батьків, що ухиляються від виконання своїх обов'язків відносно дітей,питання надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення від імені малолітньої дитини  договору купівлі-продажу частини квартири, що  належить малолітній  на праві спільної сумісної власності.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

 

Переглядів: 217