Засідання комісії служби у справах дітей

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька, за участі заступника голови Андрія Тиндика провів засідання комісії служби у справах дітей.

На порядку денному розглянули розгляд заяви про припинення опіки над дитиною, про влаштування в патронатну сім'ю, розгляд позовної заяви про поновлення батьківських прав відносно їхньої неповнолітньої дочки, про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування ½ частки житлового будинку, який належить їй на праві приватної спільної часткової власності в якому зареєстрований та проживає малолітній, про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти, про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування житлового будинку, про виплату грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення. Зареєстровані малолітні діти.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 17