ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 грудня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко та начальник відділу служби у справах дітей Олена Рис провели чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

На порядку денному засідання комісії з питань захисту прав дитини: доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав, про призначення її опікуном/піклувальником над неповнолітніми онуками, грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення, про надання дозволу на зняття з реєстрації  малолітньої дочки, про визначення місця проживання малолітньої дитини, про надання дозволу на укладення договору про розподіл часток у праві спільної сумісної власності на будинок, про надання дозволу на укладення договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру.

На завершення члени комісії розглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 227