Віталій Денега провів засідання координаційної ради

Сьогодні, 18 березня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Денеги, за участю заступника голови районної ради Володимира Мацелюха; начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олени Рис та членів координаційної ради відбулась засідання координаційна рада з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у Яворівському районі.

Під час наради обговорили інформаційно-просвітницькі заходи щодо реалізації концепту пріоритетних комунікаційних напрямів впровадження та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у Яворівському районні на 2020 – 2024 роки.

Також члени координаційної ради підсумували роботу  про стан виконання у 2018-2019 році заходів реформування систем інституційного догляду та виховання дітей у Яворівському районні.

За результатами засідання вирішили забезпечення інформування населення про перелік соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та сімей з дітьми, їх зміст, порядок надання у формі, доступній для сприйняття особами з будь-яким видом порушення здоров’я. Запровадити системне інформування про необхідність виховання дитини в сім’ї та відповідального батьківства, неприпустимість порушення прав дитини в сім’ї та в закладах інституційного догляду, негативний вплив інституційного догляду та хід реформи інституційного догляду та виховання дітей.