Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 квітня 2018 року в Яворівській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк.

Участь у засіданні взяли відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації - відділу освіти, управління соціального захисту населення, юридичного відділу, служби у справах дітей та Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

В ході засідання члени комісії розглянули ряд питань порядку денного: визначення доцільності позбавлення батьківських прав, надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, в якому зареєстровані та проживають малолітні діти, надання дозволу (за згодою батьків) на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, надання дозволу на укладення та підписання від імені малолітньої дитини договору про розподіл спадкового майна.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.