В школу-інтернат завітали посланці Святого Миколая

16 грудня, до дня Святого Миколая в школу-інтернат с.Краковець, не лише із подарунками а й з теплом , любов’ю та масою найщиріших побажань завітали голова Яворівської РДА Орест Хлян, голова районної ради Володимир Сичак та начальник служби у справах дітей Олена Рис.

Святкові урочистості відбувалися в актовому залі, де зібралися учні, вчителі та вихователі школи-інтернату. Радісні дітлахи весело співали, танцювали та розповідали вірші для дорогих гостей,з нетерпінням очікуючи подарунків.

Вітаючи персонал закладу і його вихованців, гості побажали, щоб діти виростали здоровими, чемними, освіченими; щоб у майбутньому змогли зробити правильний вибір професії та життєвого шляху. А день Святого Миколая залишився у їхній пам’яті назавжди святом приємних сюрпризів і подарунків.