У райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

У п’ятницю, 24 січня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Назара Сойка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, члени комісії, запрошені.

На порядок денний виносилось питання:  розгляд заяви неповнолітньої про надання дозволу на відмову від прийняття спадщини, яка належала її батькові; заяви про укладення договору про виділення часток у спільній сумісній власності на квартиру якій зареєстровані малолітні діти народження та укладення договору дарування своїх часток на користь їх матері; заяви неповнолітньої на укладення договору дарування за згодою матері земельної ділянки; заяви про надання дозволу на укладення договору Купівлі-продажу від імені і на користь її малолітньої дитини 2 земельних ділянок; питання про доцільність зняття з профілактичного обліку; питання здійснення соціального супроводу сімей.

В ході  засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко - "Ми повинні працювати максимально ефективно, з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей".

Переглядів: 10