У Яворівському районі триває робота з профілактики та попередження дитячої бездоглядності та безпритульності

Дитяча бездоглядність і безпритульність —  одна з найактуальніших і найболючіших проблем сучасного суспільства.

Для подолання основних причин дитячої бездоглядності необхідно ще на ранній стадії виявляти сім’ї, які неспроможні виконувати виховні функції, вживати заходів для запобігання соціальному сирітству, створювати належні умови для всебічного розвитку та виховання дітей, поширювати форми сімейного виховання.

З метою профілактики бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей Яворівської райдержадміністрацій проводиться постійна робота у цьому напрямку. В рамках проведення відповідних заходів, працівниками служби у справах дітей проведено профілактичні бесіди з батьками дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та кризових сімей щодо належного виконання батьківських обов’язків

Окрім цього, 31 жовтня 2017 року службою у справах дітей спільно з працівниками ЯРЦСССДМ, відділу поліції обстежено умови проживання 3 кризових сімей в смт. Немирів  та  с. Салаші, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також, 2 листопада 2017 року працівником служби у справах дітей взято участь у засіданні ради профілактики в Новояворівському ВПУ.

Переглядів: 390