У Яворівському районі створено ще одну прийомну сім’ю

У Яворівській районній державній адміністрації відбулося підписання розпорядження про створення прийомної сім’ї Чабан та укладення  договору між районною державною адміністрацією в особі Ореста Хляна з прийомними батьками Олегом та Іванною Чабан, жителями смт. Івано-Франкове, про влаштування двох дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання та спільне проживання в дану прийомну сім’ю.

Службою у справах дітей Яворівської райдержадміністрації  проводяться активні заходи щодо охоплення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання, забезпечення спільного проживання братів і сестер, підбір потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, усиновлювачів, нагляд за умовами проживання і виховання усиновлених дітей, надання необхідних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нагадуємо, однією з форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, є прийомна сім’я. Прийомною сім’єю визнається опіка чи піклування над дитиною або дітьми, яке здійснюється відповідно до договору про прийомну сім’ю. Договір укладається між органом опіки та піклування і людиною або сімейною парою, які хочуть взяти на виховання у свій дім сироту.

Переглядів: 192