У Яворівському районі приділяється особлива увага захисту дітей соціально незахищених категорій

Органами опіки та піклування Яворівського району приділяється постійна увага питанням соціального захисту дітей, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та та дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З цією метою, 20 лютого 2018 року працівники служби у справах дітей Яворівської районної державної адміністрації та Яворівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді та Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області здійснили черговий виїзд з метою обстеження умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Комісія відвідала наступні села Яворівського району: Бірки, Рокитне, Ясниська, Зелів, Рогізно, Оселя, Віжомля. Участь в обстеженнях також брали представники відповідних сільських рад. Проведені: обстеження умов проживання дітей, що перебувають на обліку в службі у справах дітей; обстеження житла та майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; профілактичні бесіди з батьками. Працівником поліції складені постанови та попереджені батьки у двох сім’ях відповідно до ч. 1 ст. 184 КпАПУ про відповідальність за ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків.

Переглядів: 242