У Яворівській РДА відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 21 червня 2017 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, яке провела заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк за участі її постійних членів.

На порядок денний виносився ряд питань, зокрема –  визначення доцільності повернення малолітньої дитини в біологічну сім’ю, надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення від імені малолітньої дитини договору купівлі-продажу квартири, надання дозволу на придбання нерухомого майна та укладення від імені малолітньої дитини договору купівлі-продажу квартири, надання дозволу на укладення договору дарування квартири,в якій зареєстрована та проживає малолітня дитина, призначення піклувальника дітям, позбавлених батьківського піклування.

Окрім цього члени комісії розглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 131