У Яворівській РДА обговорили питання фінансування ДБСТ с. Домажир

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, під головуванням очільника Яворівської районної державної адміністрації Ореста Хляна відбулася розширена нарада щодо функціонування та утримання дитячого будинку сімейного типу с. Домажир.

Участь у нараді взяли перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Ігор Рак та Ірина Масюк, директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Байда, начальники юридичного відділу Володимир Байда, відділу освіти Михайло Дорош, фінансового управління райдержадміністрації Надія Горох та заступник начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Галина Дучак.

У ході засідання піднімалось питання фінансування даного дитячого будинку. Оскільки, будівля ДБСТ перебуває у державній власності постало питання фінансового забезпечення її ефективного функціонування. Зокрема, спрямування коштів на проведення ремонтних робіт у будівлі чи облаштування прибудинкової території.

За результатами обговорень, було прийнято рішення про передачу даної будівлі в управління Домажирської сільської ради (дана передача має бути затверджена на сесії Домажирської сільської ради) і відповідно фінансування видатків у такому випадку буде відбуватись за рахунок субвенцій із районного бюджету.

Переглядів: 505