У ЯВОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ АКТИВНО ДІЄ ПОСЛУГА З ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ

Сьогодні, 17 березня 2020 року у Яворівській райдержадміністрації відбулось підписання договору з патронатними батьками, які виховують своїх чотирьох дітей та згідні стати патронатними вихователями для іншої, що потребує в піклуванні та опіці дитини.

Під керівництвом голови райдержадміністрації Андрія Шумського було підписано договір про запровадження  послуги з патронату над дитиною, де сторонами є Яворівська районна державна адміністрація, патронатні вихователі та мати дитини.

Вони не залишаться без підтримки – їм постійно допомагатимуть міждисциплінарна команда з-поміж представників установ соціального напрямку Яворівської райдержадміністрації, а саме: служба у справах дітей та центр соціальних служб, сім'ї дітей та молоді.

Також працівники служби у справах дітей та центру соціальної служби сім'ї, дітей та молоді  проводитимуть активну роботу з матір’ю дитини, з метою повернення дитини до біологічної матері, де буде забезпечені належні умови та щасливе дитинство.

Патронатна сім’я – це крок у напрямку розвитку сімей формування правильного виховання.

Варто зазначити, про те, що у Яворівському районі планується створення ще однієї сім'ї, яка надаватиме послуги з патронату над дитиною.

За детальною інформацією звертатись: службу справах дітей Яворівської районної державної адміністрації та центр соціальних служб, сім’ї дітей та молоді Яворівської районної державної адміністрації.

Нагадаємо:  дана сім’я вже в друге стає патронатною сім’єю для інших, що потребують в піклуванні та опіці дітей.